Hakkımızda

Hakkımızda

01

Hakkımızda

Vega Alüminyum, alüminyum sektöründe faaliyet gösteren öncü ve yenilikçi firmalardan biridir. Ekstrüzyon teknolojisi ile alüminyum profiller üreterek ve mekanik işlemler yaparak müşterilerinin çözüm ortağı olur.

Vega Alüminyum, katma değeri yüksek ürünlerini müşteri odaklı anlayışı ve onların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde geliştirir. ARGE faaliyetleri sayesinde kendini sürekli geliştiren VEGA bu sayede müşterilerine pek çok avantaj sunar ve rekabet güçlerini arttırmaya destek olur.

Vega Alüminyum, uzman kadrosuyla yurt içinde ve özellikle Avrupa, Asya, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika başta olmak üzere Afrika’da pek çok müşterisine alüminyum profil konusunda çözümler ayrıca inşaat, doğrama, reklam, makine, aksesuar, mobilya ve güneş enerjisi sektörleri için ürünler sunar.

1

02

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

” Sektöründe söz sahibi, kaliteli ürünler üreten, ARGE ve insana yatırım yapan, ülkesinde ve yurt dışında giderek büyüyen ve güçlenen marka olmak. “

 

Misyonumuz

“Vega Aluminyum, faaliyette bulunduğu alüminyum sektöründe teknolojik donanımı ve tecrübeli kadrosuyla birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima en iyisini sunmak için çalışır .”